stránka 2. třídy

30.3.

Milí rodiče, jsem ráda,že jsem se s vámi všemi telefonicky spojila a hlavně slyšela, jak doma pracujete s dětmi a zvládáte nastalou situaci. Jste úžasní, šikovní a věřím, že to spolu zvládneme........Budu vám volat opět za týden, včetně informace na nástěnce 2.třídy.

Milé děti, dnes telefonovala Johanka Denzenová , stýská se jí po kamarádech z Resslovky a hlavně všechny své spolužáky moc pozdravuje a těší se na brzké setkání. Tak se opatrujte, myslím na vás .........YS

PaeDr. Yvette Svobodová

Vážení rodiče , milé děti .........posílám pokračování učiva na příští týden ( 30.3. - 3.4.).

Čj str. 80, 81

PSČj  9,10

Písanka  13

OČ ( oranžová čítanka ) do strany 100

BČ do strany 97

Mat č. 7 ( všichni máte ve škole , vyzvedněte prosím v době 9 - 12 hod. )  strana 1, 2, 3

Prv učebnice - opakování do strany 31

PSPrv  nic nového , prosím do strany 12 . ( prvouka každou středu ČT 2 cca v 9:30 )

Velmi doporučuji sledovat pořad na UčíTelka , druháčkům začíná v 9:30 hod. V pondělí je čeština, v úterý matematika, ve středu prvouka...... do toho angličtina s Hurvínkem, zajímavé karaoke čtení a hlavně úžasné sportovní přestávky .........hlavně spousta opakování .........Kdyby jste vy i děti cokoliv potřebovaly , volejte mi nebo pište na můj mail  yvettesv@seznam.cz .

Samozřejmě čtěte nástěnku naší třídy , učení budu psát na jeden týden .......nebojte se , zvládneme to .

Děkuji všem rodičům a dětem za trpělivost, snahu a péči. Držte se ... :-)  YS

28/03/20

Vážení rodiče, milé děti, posílám úkoly z anglického jazyka na příští týden. Pokud máte možnost, budu moc ráda, když mi nafocené úkoly budete posílat ke kontrole na můj email (stepankova@zsressl.cz.). Opravené práce vám budu zasílat zpět. Děkuji.

uč. str. 17, PS str. 17

Mějte se moc hezky.

Milí rodiče a děti,

:)NEPOSÍLÁM ŽÁDNÝ DOMÁCÍ ÚKOL:), ale milé sportovní zpestření pro odlehčení studijních povinnosti.

Posílám Vám hezké cvičení, které si můžete vyzkoušet doma nebo na zahradě a tím si zpříjemnit den a načerpat tak novou sílu.o:)

PS: Zdravím tím srdečně všechny děti z 2.třídy. :)

Eliška Poubová

21/03/20

Vážení rodiče, milé děti, posílám úkoly z anglického jazyka na příští týden.

uč. str. 16, PS str. 16

Mějte se moc hezky.

11/03/20

Úkoly z angličtiny do 20. 3.

- slovíčka uč. str. 14 (naučit se je i psát), otázka "Is it a... "+ odpověď - uč. str. 15

- PS str. 14, 15

11.3. 2020

Milí rodiče , zbylé učebnice a pracovní sešity máte k dispozici ve vstupní hale školy, prosím , vyzvedněte si je. Dále posílám učivo do 27.3. 2020.

ČJ - 79 , PSČJ - 9, PÍSANKA - 13 , OČ - 97, MATEMATIKA - 32 , PRV - 31, PSPRV - 11 . Anglický jazyk dle pokynů paní učitelky Štěpánkové .

Děkuji za pochopení, vstřícnost a prosím o pomoc při učení s dětmi ..............YS

pozn. ČJ - 79 znamená do strany 79 včetně . Výjimkou je Pracovní sešit z češtiny 2. díl - tam prosím o učivo ze strany 1,2,3,4,5,9. Snad je to srozumitelné.

11. 3. 2020

Vážení rodiče,

od dnešního dne sledujte nástěnku třídy, kde budou aktuální informace. Děkuji

26/11/2019

Prosím rodiče, aby pomohli dětem s pravidelnou přípravou na hodiny angličtiny.

Resslova 308/10, 120 00 Praha 2

email kancelář: info(a)zsressl.cz