AKTUÁLNÍ INFORMACE

• OD PONDĚLÍ 9. 5. 2022 MOHOU STUDENTI ČAO PŘIJÍT DO ŠJ JIŽ PO SKONČENÍ SVÉHO VYUČOVÁNÍ, I DŘÍVE NEŽ V 13:50. KONEC VÝDEJE V 14:05 PRO VŠECHNY STRÁVNÍKY. PO PŘÍCHODU SE NAHLASTE U DOZORU ŠJ.
  • Dne 23. 5. 2022 byl otevřen měsíc ČERVEN, plaťte si prosím stravné. Neuhrazené obědy budou 1. 6. 2022 automaticky odhlášeny.
  • Provoz pro studenty ČAO: pokud máte * nelze se na oběd přihlásit (maturity a praxe) a pokud máte 0 můžete si stravu objednat 2 dny předem.
  • Pokud nejdete na oběd, odhlaste si ho v E-jídelníčku, e-mailem: jidelna@zsressl.cz či na záznamníku: 224 915 557; vyjímečně na mobilu: 606 569 253.

Provoz školní jídelny s platností a účinností od 1. 3. 2022

Z důvodu prevence šíření Koronaviru je provoz ŠJ upraven. Řídíme se vyhláškou 107/2005 Sb. ze dne 25. února 2005 a její novelou č. 272/2021 Sb. o školním stravování a dalšími hygienickými předpisy.

Kontakty ŠJ

• e-mail: jidelna@zsressl.cz
  • telefon se záznamníkem: 224 915 557
  • mobil: 606 569 253

Provozní informace

• Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.
  • Pokud Vám nefunguje přihlášení na e-jídelníček, napište nám e-mail.
  • Seznam potravinových alergenů je uveden v ŠJ a níže na tomto odkazu.
  • Nejde-li strávník na oběd, je nutné ho odhlásit: v E-jídelníčku, e-mail: jidelna@zsressl.cz či záznamník: 224 915 557.
  • Provoz kanceláře ŠJ probíhá elektronicky, vstup do prostor je umožněn pouze strávníkům.
  • Pokud má dítě nějakou potravinovou alergii, je nutné se předem domluvit s vedoucí ŠJ.

Přihlášení ke stravování pro nové strávníky ZŠ i ČAO 8

• Vyplňte přihlášku (odkaz Dokumenty) a její scan zašlete na e-mail ŠJ.
  • Obratem obdržíte variabilní symbol nezbytný pro připsání platby.
  • Bez námi přiděleného VS neposílejte žádnou platbu.
  • Do přihlášky uveďte datum počátku stravování.

Čip

• Pro zakoupení zašlete 100 Kč na účet ŠJ s přiřazeným VS a označením ČIP jako samostatnou platbu.
  • Mladší žáci ZŠ obdrží čip v družině, starší žáci ZŠ a studenti ČAO 8 si ho vyzvednou v kanceláři ŠJ.
  • Čip je Váš, platby se za něj nevrací.

Platby

• Platby přijímáme pouze elektronicky a s uvedeným VS.
  • Číslo účtu: 19-2783060227/0100.

Hygienická opatření

• Před vstupem do jídelny je třeba řádně si umýt (případně vydezinfikovat) ruce.
  • Strávníci z ČAO 8 mají pro konzumaci vyčleněný čas od 13:50 do 14:30. Vchod z Václavské ulice se uzavírá v 14:40. Kapacita je dostatečná, stravování v tento čas je přednostně určeno pro ČAO 8. Fronta se tvoří jen po příchodu, je rychle odbavena.
  • Pro výdej stravy cizím strávníkům, nebo v případě prvního dne nemoci, jsou nastavena pravidla pro manipulaci s doneseným nádobím tak, aby nebyl ohrožen zdravotně nezávadný provoz ŠJ (jednorázové obaly).
  • Do prostor ŠJ nesmí vstupovat nemocná osoba.
  • Strávníci se řídí Řádem ŠJ, aktuálními informacemi o provozu a pokyny dozoru ŠJ.

Aktualizace: 7. 4. 2022

PROVOZNÍ INFORMACE

Menu č. 1. je přihlášeno automaticky /pokud nemáte šablonu na 2./

Menu č. 2. je potřeba se přehlásit na terminálu vždy nejpozději dva pracovní dny předem.

Při nepřítomnosti ve škole je nutné odhlašovat obědy!

Ceny obědů od 1. 9. 2019: 7-10 let 29 Kč, 11-14 let 31 Kč, nad 15 let a dospělí 33 Kč

číslo účtu školní jídelny: 19-2783060227/0100

SEZNAM POTRAVINOVÝCH ALERGENŮ JE UVEDEN V JÍDELNĚ A NA INTERNETU V ODKAZU POD JÍDELNÍČKEM

Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.

Při nepřítomnosti ve škole je nutné odhlašovat obědy! www.zsressl.cz

Vedoucí kuchařka – Kůnová Ivana

Vedoucí jídelny – Marie Pospíšilová

PŘEPLATKY vracíme automaticky na účet studentů ČAO 4. ročníků a žákům ZŠ 9. ročníků. Pokud si přejete vrátit přeplatky, pošlete email. Uvádějte číslo účtu, kam přeplatek můžeme poslat.

Z DŮVODŮ PREVENCE ŠÍŘENÍ KORONAVIRU JE ZAVEDEN S KANCELÁŘÍ ŠJ POUZE E-MAILOVÝ ČI TELEFONICKÝ KONTAKT. PŘEDNOSTNĚ VYŘIZUJEME E-MAILOVÉ POŽADAVKY TEL: 224 915 557 MOB.: 606 569 253, PO - PÁ: 9 - 15 E-MAIL: jidelna@zsressl.cz

CENA OBĚDU:

kategorie 3–6 let 27 Kč

kategorie 7–10 let 29 Kč

kategorie 11–14 let 31 Kč

kategorie nad 15 let 33 Kč

ČÍSLO ÚČTU JÍDELNY: 19-2783060227/0100, VARIABILNÍ SYMBOL STRÁVNÍKA ZŮSTÁVÁ (v případě potřeby sdělíme). PLATBY PŘIJÍMÁME POUZE ELEKTRONICKY.

NOVĚ PŘÍCHOZÍ STRÁVNÍCI DO ŠJ: JE NUTNÉ VYPLNIT PŘIHLÁŠKU DO ŠKOLNÍ JÍDELNY A ZASLAT NA E-MAIL: jidelna@zsressl.cz, POTÉ VÁM ZAŠLEME VARIABILNÍ SYMBOL, KTERÝ BUDE PLATIT NA VSTUP DO OBJEDNÁVÁNÍ E-JÍDELNÍČKU A JE NEZBYTNÝ K PŘIPSÁNÍ PLATBY. DO PŘIHLÁŠKY UVEĎTE DATUM POČÁTKU STRAVOVÁNÍ! KOUPĚ ČIPU NA OBĚDY: ZAŠLETE 100,- KČ NA ÚČET STRÁVNÍKA variabilním symbolem a označením ČIP ve zprávě pro příjemce.

MALÉ DĚTI ZE ZŠ: ČIP OBDRŽÍ U PANÍ DRUŽINÁŘEK, VELCÍ ŽÁCI ZŠ A STUDENTI ČAO: K VYZVEDNUTÍ V KANCELÁŘI. Pokud má dítě nějakou potravinovou alergii, je nutné se předem telefonicky domluvit. MOB.: 606 569 253

Marie Pospíšilová, vedoucí šj

Seznam alergenů Vnitřní a provozní řádškolní jídelny - PDF Internetové objednávání obědů - PDF

SEZNAM ALERGENŮ