AKTUÁLNÍ INFORMACE

Stravování od září 2021

Provoz kanceláře školní jídelny probíhá elektronicky, vstup do prostor je umožnen pouze strávníkům.

Jídelníček nově naleznete pod odkazem E-jídelníček. V E-jídelníčku bude otevřen měsíc září od čtvrtka 26. 8. 2021, kde uvidíte částku potřebnou k uhrazení obědů na měsíc září. Platby budeme očekávat do 5. 9. 2021, poté budou nezaplacené obědy automaticky odhlášeny. V prvním zářijovém týdnu vaříme z provozních důvodů pouze menu č. 1. Pokud bude epidemická stiuace příznivá, vaříme opět výběr ze dvou menu.

Přihlášení ke stravování pro nové strávníky ČAO i ZŠ

Je nutné vyplnit přihlášku do školní jídelny (odkaz Dokumenty) a sken zaslat na e-mail: jidelna@zsressl.cz. Obratem obdržíte variabilní symbol nezbytný pro připsání platby (slouží i jako vstupní kód do internetového objednávání).

Do přihlášky uveďte datum počátku stravování. Bez variabilního symbolu nelze připsat platby na obědový účet a nelze se tudíž stravovat.

Koupě čipu

Pro zakoupení čipu zašlete 100 Kč na účet ŠJ s přiřazeným variabilním symbolem a označením čip ve zprávě pro příjemce.

Malé děti ze ZŠ obdrží čip v družině, starší žáci ZŠ a studenti ČAO si ho vyzvednou v kanceláři ŠJ. Čip je Váš, platby se za něj nevrací.

Pokud má dítě nějakou potravinovou alergii, je nutné se předem telefonicky domluvit (606 569 253).

Číslo účtu: 19-2783060227/0100. Platby přijímáme pouze elektronicky a s uvedeným variabilním symbolem.

17. 6. 2021

Aktuální informace o provozu ŠJ s ohledem na COVID-19 - červen 2021

S ohledem na situaci vaříme menu č. 1.

ČAO - Strávníci z ČAO zůstávají nadále odhlášeni. Peníze na účtech se přesouvají na září. Čtvrté ročníky mají přeplatky zaslány na účet. Ostatní mohou o vratky požádat e-mailem.

ZŠ - Od pondělí 17. 5. 2021 je provoz v ŠJ obnoven pro všechny strávníky, kteří mají peníze na obědových účtech.

Obědvat lze jen s dostatečným kreditem. Stav kreditu je zobrazen v E-jídelníčku.

Seznam potravinových alergenů je uveden v jídelně a níže na této stránce na tomto odkazu.

Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.

www.zsressl.cz

Nejde-li strávník na oběd, je nutné ho odhlásit: v e-jidelnicku, e-mail: jidelna@zsressl.cz či záznamník: 224 915 557.

PROVOZNÍ INFORMACE

Menu č. 1. je přihlášeno automaticky /pokud nemáte šablonu na 2./

Menu č. 2. je potřeba se přehlásit na terminálu vždy nejpozději dva pracovní dny předem.

Při nepřítomnosti ve škole je nutné odhlašovat obědy!

Ceny obědů od 1. 9. 2019: 7-10 let 29 Kč, 11-14 let 31 Kč, nad 15 let a dospělí 33 Kč

číslo účtu školní jídelny: 19-2783060227/0100

SEZNAM POTRAVINOVÝCH ALERGENŮ JE UVEDEN V JÍDELNĚ A NA INTERNETU V ODKAZU POD JÍDELNÍČKEM

Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.

Při nepřítomnosti ve škole je nutné odhlašovat obědy! www.zsressl.cz

Vedoucí kuchařka – Kůnová Ivana

Vedoucí jídelny – Marie Pospíšilová

PŘEPLATKY vracíme automaticky na účet studentů ČAO 4. ročníků a žákům ZŠ 9. ročníků. Pokud si přejete vrátit přeplatky, pošlete email. Uvádějte číslo účtu, kam přeplatek můžeme poslat.

Z DŮVODŮ PREVENCE ŠÍŘENÍ KORONAVIRU JE ZAVEDEN S KANCELÁŘÍ ŠJ POUZE E-MAILOVÝ ČI TELEFONICKÝ KONTAKT. PŘEDNOSTNĚ VYŘIZUJEME E-MAILOVÉ POŽADAVKY TEL: 224 915 557 MOB.: 606 569 253, PO - PÁ: 9 - 15 E-MAIL: jidelna@zsressl.cz

CENA OBĚDU:

kategorie 3–6 let 27 Kč

kategorie 7–10 let 29 Kč

kategorie 11–14 let 31 Kč

kategorie nad 15 let 33 Kč

ČÍSLO ÚČTU JÍDELNY: 19-2783060227/0100, VARIABILNÍ SYMBOL STRÁVNÍKA ZŮSTÁVÁ (v případě potřeby sdělíme). PLATBY PŘIJÍMÁME POUZE ELEKTRONICKY.

NOVĚ PŘÍCHOZÍ STRÁVNÍCI DO ŠJ: JE NUTNÉ VYPLNIT PŘIHLÁŠKU DO ŠKOLNÍ JÍDELNY A ZASLAT NA E-MAIL: jidelna@zsressl.cz, POTÉ VÁM ZAŠLEME VARIABILNÍ SYMBOL, KTERÝ BUDE PLATIT NA VSTUP DO OBJEDNÁVÁNÍ E-JÍDELNÍČKU A JE NEZBYTNÝ K PŘIPSÁNÍ PLATBY. DO PŘIHLÁŠKY UVEĎTE DATUM POČÁTKU STRAVOVÁNÍ! KOUPĚ ČIPU NA OBĚDY: ZAŠLETE 100,- KČ NA ÚČET STRÁVNÍKA variabilním symbolem a označením ČIP ve zprávě pro příjemce.

MALÉ DĚTI ZE ZŠ: ČIP OBDRŽÍ U PANÍ DRUŽINÁŘEK, VELCÍ ŽÁCI ZŠ A STUDENTI ČAO: K VYZVEDNUTÍ V KANCELÁŘI. Pokud má dítě nějakou potravinovou alergii, je nutné se předem telefonicky domluvit. MOB.: 606 569 253

Marie Pospíšilová, vedoucí šj

Seznam alergenů Vnitřní a provozní řádškolní jídelny - PDF Internetové objednávání obědů - PDF

SEZNAM ALERGENŮ