AKTUÁLNÍ INFORMACE

Aktuality

• Dne 21. 11. 2022 byl otevřen e-jídelníček na měsíc prosinec. Mínusovou částku je potřeba uhradit do konce listopadu. Po 1. 12. 2022 budou neuhrazené obědy automaticky odhlášeny.

Aktualizace 21. 11. 2022

Provoz školní jídelny

Řídíme se vyhláškou 107/2005 Sb. ze dne 25. února 2005 a její novelou č. 272/2021 Sb. o školním stravování a dalšími hygienickými předpisy.

• e-mail: jidelna@zsressl.cz

• telefon se záznamníkem: 224 915 557

• mobil: 606 569 253

Provozní informace

• Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.

• Pokud Vám nefunguje přihlášení na e-jídelníček, napište nám e-mail.

• Seznam potravinových alergenů je uveden v ŠJ a níže na tomto odkazu.

• Nejde-li strávník na oběd, je nutné ho odhlásit: v e-jídelníčku, e-mail: jidelna@zsressl.cz, záznamník: 224 915 557, mobil: 606 569 253.

• Pokud má strávník nějakou potravinovou alergii, je nutné se předem domluvit s vedoucí ŠJ.

Cena od 1. 9. 2022

• kategorie 3–6 let: 30 Kč
  • kategorie 7–10 let: 37 Kč
  • kategorie 11–14 let: 40 Kč
  • kategorie nad 15 let: 43 Kč
  • zaměstnanci ČAO: 93 Kč
  • cizí strávníci: 94 Kč

Přihlášení ke stravování pro nové strávníky ZŠ i ČAO 8

• Vyplňte přihlášku (odkaz Dokumenty) a její scan zašlete na e-mail ŠJ.

• Obratem obdržíte variabilní symbol nezbytný pro připsání platby.

• Bez námi přiděleného VS neposílejte žádnou platbu.

• Do přihlášky uveďte datum počátku stravování.

Čip

• Pro zakoupení zašlete 100 Kč na účet ŠJ s přiřazeným VS a označením ČIP jako samostatnou platbu.

• Mladší žáci ZŠ obdrží čip v družině, starší žáci ZŠ a studenti ČAO si ho vyzvednou v kanceláři ŠJ.

• Čip je Váš, platby za něj se nevrací.

Platby

• Platby přijímáme pouze elektronicky a s uvedeným VS.

• Číslo účtu: 19-2783060227/0100.

Hygienická opatření

• Před vstupem do jídelny je třeba řádně si umýt ruce.

• V případě prvního dne nemoci je strava vydána do jednorázového obalu.

• Strávníci se řídí Řádem ŠJ, aktuálními informacemi o provozu a pokyny dozoru ŠJ.

PROVOZNÍ INFORMACE

Menu č. 1 je přihlášeno automaticky. Menu č. 2 je třeba přehlásit na terminálu či na e-jídelníčku nejpozději dva pracovní dny předem. Při nepřítomnosti ve škole je nutné obědy odhlašovat. Platby přijímáme pouze elektronicky s přiděleným variabilním symbolem.  Obědy se platí předem na následující měsíc. Vždy nejpozději poslední den ve stávajícím měsíci musí být platba za obědy na nový měsíc připsána na účtu školní jídelny. Pokud nebude mít žák zaplaceno na celý měsíc, budou mu obědy vydávány pouze do výše kreditu na jeho stravovacím účtu. O výši kreditu se můžete informovat na svém e-jídelníčku.

Cena od 1. 9. 2022
kategorie 3–6 let: 30 Kč
kategorie 7–10 let: 37 Kč
kategorie 11–14 let: 40 Kč
kategorie nad 15 let: 43 Kč
zaměstnanci ČAO: 93 Kč
cizí strávníci: 94 Kč

Číslo účtu ŠJ

19-2783060227/0100.

Seznam potravinových alergenů

je uveden v ŠJ a na internetu v odkazu pod jídelníčkem. Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.

Přeplatky

vracíme automaticky na účet studentům ČAO 4. ročníků a žákům ZŠ 9. tříd. Pokud si přejete přeplatek vrátit, zašlete nám e-mail.

Pro nové strávníky
Vyplňte přihlášku do ŠJ a zašlete ji na e-mail jidelna@zsressl.cz. Uveďte datum počátku stravování. Zašleme vám unikátní variabilní symbol nezbytný k připsání platby. Zašlete 100 Kč na čip s vaším variabilním symbolem a označením ČIP ve zprávě pro příjemce.

Po připsání platby za čip a stravné obdrží čip malé děti ze ZŠ u paní družinářek, žáci ZŠ a studenti ČAO budou mít čip k vyzvednutí v kanceláři ŠJ. Pokud má dítě nějakou potravinovou alergii, je nutné se předem telefonicky domluvit.

E-mail: jidelna@zsressl.cz
Telefon: 224 915 557
Mobil: 606 569 253

Vedoucí kuchařka – Kůnová Ivana