stránka 1.B

Ve dnech 2. a 9. 10. budou probíhat ve škole volby. Děti půjdou na oběd už kolem 11.30, pak si je vyzvedněte v ŠD – NEJPOZDĚJI DO 13.00 HODIN!

Mgr. Radmila Machálková

Prosím vystřihnout znaky  <,>, =.

21. 9.

Prosím vystřihnout písmeno M, m + slabiky. Prosím přinést číslice 1 - 5. Děkuji.

16. 9.

Prosím vystřihnout všechny varianty písmenek U, I. Děkuji.

11. 9.

Prosím vystřihnout E,e, É, é. Děkuji.

11. 9.

Prosím o zaslání kopie kartičky pojištěnce (mám pouze od několika dětí). Děkuji.

9. 9.

POZOR ZMĚNA - NOŠENÍ ROUŠEK UVNITŘ BUDOV V CELÉ ČR JIŽ OD 10. 9. !!!

9. 9.

prosím vystřihnout písmena O, Ó, o , ó. Děkuji.

8. 9.

Připomínám nošení roušek ve společných prostorách školy od pondělí 14. 9. Děkuji.

7. 9.

Dětem jsem vložila do Notýsku (žákovské knížky) informaci od paní školní psycholožky o testu, který by s prvňáčky chtěla provést. Prosím o přečtení informací a vyplnění. Děkuji.

7. 9.

Děti mají v notýsku vlepenou zprávu o kroužcích ŠD. Pokud o ně budete mít zájem, napište do notýsku, předám zprávu do ŠD. Děkuji.

Mgr. Radmila Machálková

Prosím vystřihnout písmena A,Á,a,á, podepsat a v deskách přinést v pondělí 7. 9. Děkuji.

Mgr. Radmila Machálková

Prosím zatrhněte zájem či nezájem o focení 30. 9. 2020 - vlepeno ve vzkazovníčku. Děkuji.

30. 8. 2020

Milí prvňáčci i rodiče,

chci vám všem popřát šťastné vykročení do nového školního roku. Sejdeme se 1. 9. v 8.00 hod. na školním dvoře (v případně nepřízně počasí v tělocvičně školy). Nezapomeňte si vzít školní batoh, ve třídě na vás čekají připravené některé školní pomůcky. Vyučování bude pouze do 8.45 hod., pak mohou děti odcházet s rodiči domů nebo zůstat ve školní družině. Všechny další informace si řekneme 1. 9.

Třídní schůzka pro 1. B se koná ve čtvrtek 3. 9. v 17.00 hod. v přízemí školy. Vzhledem k hygienickým opatřením prosím, aby přišel vždy pouze jeden zákonný zástupce. Schůzka probíhá bez dětí. (V případě nutnosti děti počkají ve školní družině, která je určena pouze pro žáky naší školy. Mladší sourozenci zde být nemohou.) Děkuji za pochopení.

Moc se na všechny těším :).

Resslova 308/10, 120 00 Praha 2

email kancelář: info(a)zsressl.cz