1. B - nástěnka

V pátek 22. 12. si uděláme ve třídě krátkou besídku. Kdo chce přinést pro kamaráda dáreček, může.

[Mgr. Radmila Machálková]

19. 12. jdeme do kina MAT na pohádku Cesta za vánoční hvězdou. Vybírám 60 Kč.

[Mgr. Radmila Machálková]

Ve středu 6. 12. jdeme do Divadla U Hasičů na pohádku „Když je v pekle neděle“. Vybírám 80 Kč.

[Mgr. Radmila Machálková]

Vybírám 200 Kč na Mikuláše a knížku k Vánocům (domluva na třídní schůzce). Děkuji.

[Mgr. Radmila Machálková]

V pondělí 27. 11. jdeme do Divadla U Hasičů na pohádku Mrazík. Odcházíme v 8.454 hod., návrat v 11.30 hod. Vstupné 80 Kč.

[Mgr. Radmila Machálková]

Dětem byly rozdány publikace na domácí procvičování z nakladatelství Pierot. Pokud se vám líbí, zašlete 75 Kč za jednu, či 150 Kč za obě do školy. V opačném případě publikace vraťte. Prosím o navrácení nejpozději do 16. 11. Děkuji.

[Mgr. Radmila Machálková]

Ve středu 15. 11. se v 17.30 hod. konají třídní schůzky.

[Mgr. Radmila Machálková]

V pondělí 13. 11. bude probíhat focení jednotlivců na Vánoce – viz. letáček. V případě zájmu vyplňte objednávku a zašlete třídní učitelce. Nejedná se o focení celé třídy, to bývá cca v květnu.

[Mgr. Radmila Machálková]

V pátek 10. 11. půjdeme na muzikál Kocourek Modroočko. Cena 60 Kč. Peníze zasílejte do 9. 11. (Budeme se učit pouze první vyučovací hodinu a bude český jazyk).

[Mgr. Radmila Machálková]

Prosím zatrhněte v notýsku zájem či nezájem o školu v přírodě. Děkuji.

[Mgr. Radmila Machálková]

Prosím vystřihnout písmeno T, t + slabiky.

[Mgr. Radmila Machálková]

Pro příští týden vystřihnout písmena J, j, Y, y + slabiky.

[Mgr. Radmila Machálková]

Dne 30. 10. 2017 bude ředitelské volno z důvodu stavebních prací v prostorách budovy školy. Nástup do školy po podzimních prázdninách bude v úterý 31. 10. 2017.

[Mgr. Radmila Machálková]

Pro příští týden prosím vystřihnout písmenko P, p + slabiky. Prosím o každodenní procvičování čtení! Děkuji.

[Mgr. Radmila Machálková]

V pondělí 16. 10. se zúčastníme výukového programu Policie ČR. Je zdarma.

[Mgr. Radmila Machálková]

V pátek 20.10.2017 se konají na naší škole volby. Konec vyučování pro 1. stupeň je: 11.30 hod. Školní družina je v provozu  POUZE do 13.00 hod. Do té doby je nutné vyzvednout děti.

[Mgr. Radmila Machálková]

Ve středu 11. 10 jdeme v 10.00 hod. do knihovny v Dittrichově ulici. Návrat v 11.40 hod., pak probíhá ještě výuka dle rozvrhu.

6. 10.

Pro příští týden prosím vystřihnout písmeno S, s + slabiky.

[Mgr. Radmila Machálková]

V týdnu 9. - 13. 10. bude probíhat sběr papíru. Pokud máte doma starý papír, kterého se potřebujete zbavit, svažte ho do balíčku a označte jménem dítěte, třídou a váhou. Děkuji.

[Mgr. Radmila Machálková]

Prosím vystřihnout písmena L,l + slabiky a každý den s dětmi procvičovat čtení. Je to velmi důležité. Děkuji.

[Mgr. Radmila Machálková]

Od 1. 10. máme opět malé změny v rozvrhu. Aktuální verze je vlepena v Notýsku.

25. 9.

Zítra budou dětem rozdány informační letáčky ohledně svačinek z mléčného automatu. Pokud budete mít zájem, musíte si nejprve vyzvednout v kanceláři školy kartičku (zdarma) u p. hospodářky Kostelníkové, pak ji nabít (viz. letáček) a pak teprve vybírat svačinky. Kromě toho jsme zařazeni do projektu Mléko do škol (2x měsíčně zdarma neochucené mléko) a Ovoce a zelenina do škol (2x měsíčně zdarma ovoce či zelenina).

[Mgr. Radmila Machálková]

Dále prosím vystřihnout písmenko E a pro příští týden M + slabiky s písmenem M. Děkuji.

[Mgr. Radmila Machálková]

Ve středu 27. 9. se zúčastníme výukového programu v tělocvičně školy U našich sousedů v Evropě. Cena je 45 Kč. Prosím, zašlete obě částky najednou v úterý 26. 9. (Někdo má již foto zaplacené).

[Mgr. Radmila Machálková]

Připomínám focení v pondělí 25. 9. Cena je 190 Kč. Doba zhotovení fotografií je cca 14 dní.

18. 9.

Prosím vystřihnout všechna písmenka U, I.
Kdo ještě nedodal ofocenou kartičku pojištěnce, prosím zašlete kopii.

[Mgr. Radmila Machálková]

Dětem byl vlepen do notýsku nový rozvrh. (Prohození tělesné výchovy ze středy na úterý).

[Mgr. Radmila Machálková]

Prosím vystřihnout písmena A,a,Á,á, O,o,Ó,ó a číslice do 10 i se znaky nerovnosti, plusy, minusy. Děkuji.

[Mgr. Radmila Machálková]

V notýsku mají děti vlepenu informaci o fotografování. Prosím o vyplnění. Někteří rodiče již tak učinili, proto jejich dítě tuto záležitost vlepenou nemá.

1. 9. 2017

Milé děti, vážení rodiče,

vítám všechny v novém školním roce. Připomínám několik informací, které jste obdrželi již v červnu.

4. 9. sraz v tělocvičně v 8.05 hod. S sebou aktovku. Konec vyučování v 8.45 hod.

5. 9. sraz v šatně v 7.55 hod., kde se děti přezují. Děti ze školní družiny si vyzvednu. Konec vyučování v 9.45 hod. (Nezapomeňte i na svačinu).

6. 9. konec vyučování v 10.45 hod.

7. 9. a 8. 9. konec vyučování v 11.40 hod.

Od 4. 9. funguje školní družina v plném rozsahu (6.30 -17.30 hod.). Jídelna vaří také již od 4. 9.

6. 9. se koná od 17.00 hod. třídní schůzka, kde si povíme všechny další důležité věci.

Na spolupráci se těší a krásný první rok ve škole dětem přeje jejich paní učitelka.

telefon mobilní:   739 320 776
telefon sborovna: 224 912 830