AKTUÁLNÍ INFORMACE

• V e-jidelnicku lze objednávat obědy pouze na 4 týdny dopředu.
  • Dne 14.3.2024 byl otevřen měsíc duben v e-jidelnicku. Prosím posílejte platby. 2.4.2024 budou automaticky odhlášeny neuhrazené obědy.
  • Neuhrazené obědy v měsíci dubnu budou odhlášeny. Po zaslání platby budou automaticky přihlášeny.
  • Stále probíhá zápis nových strávníků. Posílejte přihlášky na e-mail: jidelna@zsressl.cz
    Aktualizace: 14.3.2024
  • DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO STUDENTY ČAO:

12.4. + 15.4.:  Ředitelské volno (obědy jsou odhlášeny, studenti si je nemohou přihlásit)

19.4.               4.ročník - studijní volno (obědy jsou odhlášeny, studenti si je nemohou přihlásit)

22.4. + 23.4.:  1., 2., 3. ročník - výuka zkrácena, 4. ročník - písemná práce (obědy jsou odhlášeny, studenti si je mohou přihlásit)

24.4.               4.ročník - studijní volno (obědy jsou odhlášeny, studenti si je nemohou přihlásit)

25.4.               1., 2., 3. ročník - náhradní program, 4. ročník - praktická maturitní zkouška (obědy jsou odhlášeny, studenti si je mohou přihlásit/kromě žáků 4.A)

26.4.               1., 2., 3. ročník - náhradní program, 4. ročník - praktická maturitní zkouška (obědy jsou odhlášeny, studenti si je mohou přihlásit/kromě žáků 4.B,C,D,E,F)

29.4.               4. ročník - studijní volno (obědy jsou odhlášeny, studenti si je nemohou přihlásit)

30.4.               4. ročník - předávání vysvědčení (obědy jsou odhlášeny, studenti si je mohou přihlásit)

Provoz školní jídelny

Řídíme se vyhláškou 107/2005 Sb. ze dne 25. února 2005 a její novelou č. 272/2021 Sb. o školním stravování a dalšími hygienickými předpisy.

• e-mail: jidelna@zsressl.cz

• telefon se záznamníkem: 224 915 557

• mobil: 606 569 253

Provozní informace

• Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.

• Pokud Vám nefunguje přihlášení na e-jídelníček, napište nám e-mail.

• Seznam potravinových alergenů je uveden v ŠJ a níže na tomto odkazu.

• Nejde-li strávník na oběd, je nutné ho odhlásit: v e-jídelníčku, e-mail: jidelna@zsressl.cz, záznamník: 224 915 557, mobil: 606 569 253.Nejpozději do 7,00 toho dne.

• Pokud má strávník nějakou potravinovou alergii, je nutné se předem domluvit s vedoucí ŠJ.

Cena od 1. 9. 2022

Věk*

Plná cena

Dotovaná cena**

3-6 let

7-10 let

11-14 let

15 a více let

studenti ČAO

zaměstnanci ČAO

-

cizí strávníci

-

* Do věkových skupin se strávníci zařazují podle věku, kterého dosáhnou ve školním roce.

** Stravu za dotovanou cenu lze poskytnout pouze po dobu pobytu ve škole/školském zařízení a v 1. den neplánované nepřítomnosti ve škole, proto je nutné stravu odhlašovat.

Přihlášení ke stravování pro nové strávníky ZŠ i ČAO 8

• Vyplňte přihlášku (odkaz Dokumenty) a její scan zašlete na e-mail ŠJ.

• Obratem obdržíte variabilní symbol (VS pro ŠJ) nezbytný pro připsání platby.

• Bez námi přiděleného VS pro ŠJ neposílejte žádnou platbu.

• Do přihlášky uveďte datum počátku stravování.

Čipy ZŠ

• Samostatnou platbu 100 Kč zašlete na účet 19-2783060227/0100 s vaším VS pro ŠJ, platbu označte ČIP.
  • První stupeň ZŠ obdrží čipy v družině.
  • Pro druhý stupeň ZŠ je čip k vyzvednutí v kanceláři ŠJ.
  • Čip je Váš, platby za něj se nevrací.

Čipy ČAO

• Studenti ČAO se mohou stravovat až po uhrazení plateb a připsání čipu/nahrání ISIC karty. Studenti 1. ročníků (pokud nemají ISIC a chtějí se stravovat) si musí zakoupit čip. Peníze za čip se nevrací. ISIC kartu si mohou nahrát v kanceláři ŠJ a až poté se mohou stravovat.

A) samostatnou platbu 100 Kč zašlete na účet 19-2783060227/0100 s VS pro ŠJ, platbu označte ČIP. Čip je Váš, platby za něj se nevrací.

B) nahrání na ISIC kartu v kanceláři ŠJ: zdarma (po zaplacení stravného s VS pro ŠJ).

• Čip či nahrání ISIC je k vyzvednutí v kanceláři ŠJ vstupem z Václavské ulice 22 v době výdeje obědů.

Platby

• Platby přijímáme pouze elektronicky a s uvedeným VS pro ŠJ.

• Číslo účtu: 19-2783060227/0100.

Hygienická opatření

• Před vstupem do jídelny je třeba řádně si umýt ruce.

• V případě prvního dne nemoci je strava vydána po předchozí domluvě s kanceláří ŠJ do jednorázového obalu. Strava je určena k okamžité spotřebě.

• Strávníci se řídí Řádem ŠJ, aktuálními informacemi o provozu a pokyny dozoru ŠJ.

PROVOZNÍ INFORMACE

Menu č. 1 je přihlášeno automaticky. Menu č. 2 je třeba přehlásit na terminálu či na e-jídelníčku nejpozději dva pracovní dny předem. Při nepřítomnosti ve škole je nutné obědy odhlašovat. Platby přijímáme pouze elektronicky s přiděleným variabilním symbolem.  Obědy se platí předem na následující měsíc. Vždy nejpozději poslední den ve stávajícím měsíci musí být platba za obědy na nový měsíc připsána na účtu školní jídelny. Pokud nebude mít žák zaplaceno na celý měsíc, budou mu obědy vydávány pouze do výše kreditu na jeho stravovacím účtu. O výši kreditu se můžete informovat na svém e-jídelníčku.

Cena od 1. 9. 2022
kategorie 3–6 let: 30 Kč
kategorie 7–10 let: 37 Kč
kategorie 11–14 let: 40 Kč
kategorie nad 15 let: 43 Kč
zaměstnanci ČAO: 93 Kč
cizí strávníci: 94 Kč

Číslo účtu ŠJ

19-2783060227/0100.

Seznam potravinových alergenů

je uveden v ŠJ a na internetu v odkazu pod jídelníčkem. Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.

Přeplatky

vracíme automaticky na účet studentům ČAO 4. ročníků a žákům ZŠ 9. tříd. Pokud si přejete přeplatek vrátit, zašlete nám e-mail.

Pro nové strávníky
Vyplňte přihlášku do ŠJ a zašlete ji na e-mail jidelna@zsressl.cz. Uveďte datum počátku stravování. Zašleme vám unikátní variabilní symbol nezbytný k připsání platby. Zašlete 100 Kč na čip s vaším variabilním symbolem a označením ČIP ve zprávě pro příjemce.

Po připsání platby za čip a stravné obdrží čip malé děti ze ZŠ u paní družinářek, žáci ZŠ a studenti ČAO budou mít čip k vyzvednutí v kanceláři ŠJ. Pokud má dítě nějakou potravinovou alergii, je nutné se předem telefonicky domluvit.

E-mail: jidelna@zsressl.cz
Telefon: 224 915 557
Mobil: 606 569 253

Vedoucí kuchařka – Kůnová Ivana