1. A - nástěnka

Při tělesné výchově plníme disciplíny Olympijskeho víceboje.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Při čtení budu dětem v příštích dnech měřit počet slov za 1 minutu. Je to jen pro orientaci a neklasifikuje se to.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Vánoční posezení budeme mít ve třídě v pátek 22. 12. od 10 hod. Příští týden mohou děti nosit podepsané dárečky - pro koho a od koho. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

V úterý 19. 12. jdeme do kina Mat na pohádku Cesta za vánoční hvězdou. Prosím posílat 60 Kč. Budeme mít jen ČJ a MAT.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Včerejší mikulášská nadílka byla velice hezká, děti měly z dárků velkou radost. Ještě jednou děkuji paní Gomolové za dárek pro děti.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Dnešní angličtina je kvůli divadlu přesunuta na pátek.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Ve středu 6. 12. půjdeme ještě jednou do divadla U Hasičů na představení : Když je v pekle neděle. Budeme se učit jen 1. a 5. hodinu. Děti už zítra můžou nosit peníze. Vstup je opět 80 Kč. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Vážení rodiče, knihu si k Vánocům objednaly všechny děti. Kniha stojí přesně 158 Kč, takže bych měla každému dítěti vrátit 2 Kč. Zbylo 36 Kč a většinou se to řeší tak, že se koupí dětem na odměny do třídy 2 sáčky bonbonů. Doklad o koupi schovám. :-)

[Mgr. Jitka Kubátová]

Nebudeme vybírat peníze na dárek k Mikuláši. Maminka Terezky Hříbkové dětem věnuje dárek k Mikuláši jako sponzorský dar. :-)

[Mgr. Jitka Kubátová]

Prosím poslat peníze na knihu pro děti - 160 Kč. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Ve čtvrtek 23. 11. si děti přinesou na pracovní činnosti stavebnici - pokud možno - nebo puzzle. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Dětem rozdám publikace Pierot na procvičování učiva. Pokud máte o knihy zájem, pošlete 75 Kč za knihu nebo 150 Kč za obě knihy. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Vážení rodiče, zjišťuji předběžný zajem o školu v přírodě. Vyplňte prosím dětem v notýsku, zda máte zájem nebo ne. Jelo by se v květnu nebo červnu, pobyt na 7 dnů stojí asi 3 400 Kč. Vyplatí se jet pouze tehdy, jestliže pojede celá třída. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

27. 11. půjdeme do divadla U Hasičů na představení : Mrazík. Vstup je 80 Kč. Budeme se učit jen první hodinu. Děti si vezmou do školy penál, svačinu, přezůvky a Slabikář. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Ve středu 15. 11. bude třídní schůzka od 17. 30 hod.

[Mgr. Jitka Kubátová]

13. 11. bude ve škole vánoční fotografování, děti obdrží letáčky.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Vážení rodiče, děti si budou během podzimních prázdnin procvičovat sčítání a odčítání v oboru do 5 a budou číst v PS k ŽA  na str.29, už plynuleji. Děkuji. Přeji všem hezké prázdniny!

[Mgr. Jitka Kubátová]

Ve středu 25. 10. navštívíme knihovnu v Dittrichově ulici v rámci projektu na podporu čtenářských dovedností. Projekt vede p.Světlana Šafářová.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Děti si vystřihnou příští týden písmenko J,j a písmenko Y,y a slabiky. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

V pátek 20. 10. proběhnou na naší škole volby. Vyučování bude končit v 11. 30 hod. a družina je pouze do 13 hodin.

[Mgr. Jitka Kubátová]

V pondělí 16. 10. se zúčastníme výukového programu Policie ČR. Je zdarma.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Pro příští týden prosím vystřihnout písmenko P, p + slabiky. Prosím o každodenní procvičování čtení! Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Dne 30. 10. 2017 bude ředitelské volno z důvodu stavebních prací v prostorách budovy školy. Nástup do školy po podzimních prázdninách bude v úterý 31. 10. 2017.

[Mgr. Jitka Kubátová]

V příštím týdnu proběhne na naší škole sběr papíru. Kdo nějaký papír má, může ho svázaný a popsaný přinést do školy, budeme rádi. Děkujeme.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Prosím, aby děti denně procvičovaly čtení slabik. Zvlášť ze začátku 1. třídy je to velice důležité. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Od 2. 10. dochází ke změně v rozvrhu : aktuální verze bude vlepena dětem do žákovské knížky. Jde jen o přesun Vv a Pč z pátku na čtvrtek a ČJ a Tv bude v pátek.

25. 9.
Zítra budou dětem rozdány informační letáčky ohledně svačinek z mléčného automatu. Pokud budete mít zájem, musíte si nejprve vyzvednout v kanceláři školy kartičku (zdarma) u p. hospodářky Kostelníkové, pak ji nabít (viz. letáček) a pak teprve vybírat svačinky. Kromě toho jsme zařazeni do projektu Mléko do škol (2x měsíčně zdarma neochucené mléko) a Ovoce a zelenina do škol (2x měsíčně zdarma ovoce či zelenina).

[Mgr. Jitka Kubátová]

Ve středu 27. 9. proběhne na naší škole pro celý 1. stupeň výukový program : U sousedů v Evropě. Cena je 45 Kč. V pondělí nebo v úterý prosím poslat 45 Kč. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Připomínám fotografování dětí v pondělí 25. 9. a prosím poslat 190 Kč. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Prosím posílat okopírovanou kartičku pojišťovny - kdo ještě nedal. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Prosím vystřihnout písmenka U, u, I,i a pak vždy vystřihnout každé nové probírané písmenko. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Prosím rodiče o vystřižení všech písmenek krátkých i dlouhých A,a, O,o a číslice do 10 i znaky nerovnosti a plusy i mínusy. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]

Vážení rodiče, sejdeme se 4. 9. 2017 v tělocvičně v 8. 05 hod. Odebereme se do třídy, kde vám sdělím další potřebné informace. Těším se na pěknou spolupráci.

telefon mobilní:   739 320 776
telefon sborovna: 224 912 830