6. třída - nástěnka

Domácí úkol z matematiky na 13. 11. 2017
Desetinná čísla - příklady: Porovnávání - 1. celé cvičení, Zaokrouhlování - 5. celé cvičení.

[Mgr. Rita Tlučhořová]

ZMĚNA ROZVRHU 23.10.: V pondělí 23.10. 2017 odpadají chlapcům hodiny tělesné výchovy, budou tedy končit v 11.40 hod.

[Mgr. Lucie Tancibudková]

MIMOŘÁDNÉ ŘEDITELSKÉ VOLNO: V pondělí 30.10. 2017 bude mimořádné ředitelské volno z důvodu stavebních prací v budobě školy.

[Mgr. Lucie Tancibudková]

ZKRÁCENÍ VÝUKY: V pátek 20.10. 2017 se budou v budově naší školy konat volby. Výuka na druhém stupni bude zkrácena. Žáci budou odcházet na oběd v průběhu 5. vyučovací hodiny, tedy mezi 11.55 - 12.40 hod.

[Mgr. Lucie Tancibudková]

VYÚČTOVÁNÍ KURZU: Vážení rodiče, všem dětem, které byly na adaptačním kurzu, bude v pondělí 9. 10. 2017 vráceno 152,- Kč. Přeji hezký víkend. L. Tancibudková

[Mgr. Lucie Tancibudková]

ZÁJEZD DO BERLÍNA: Pro letošní rok plánujeme podzimní listopadovou exkurzi do Berlína. Byla by to dvoudenní akce s přespáním, autobusem tam a zpět. Celková cena je odhadnuta na 2 500,- Kč. Prozatím jde o průzkum, jak velký by byl o akci zájem. V případě zájmu pište prosím na e-mailové adresy mých kolegů fapso@zsressl.cz nebo zvladnute@gmail.com. Dětem dnes rozdám lístky s informacemi. Děkuji za spolupráci. L. Tancibudková

[Mgr. Lucie Tancibudková]

SBĚR PAPÍRU: Vážení rodiče, od pondělí 9.10. do pátku 13.10. 2017 od 7.40 do 7.55 hod. se v šatně naší školy uskuteční sběr papíru všeho druhu. Balíčky prosíme donést svázané a označené jménem, třídou a přibližnou hmotností. Děkujeme za spolupráci.

[Mgr. Lucie Tancibudková]

PONDĚLNÍ ODJEZD: Pro jistotu ještě připomínám, že vlak odjíždí v pondělí 18.9. v 10.04 hod. Kdo bude odcházet se mnou z budovy ZŠ Resslova, bude čekat v přízemí na lavičkách u školní jídelny, tedy v budově, nechci, aby děti postávaly někde na chodníku kolem školy. Odcházet budeme společně v 9.00 hod., tramvají pojedeme do Jindřišské a odtud budeme pokračovat na místo srazu. Tam bychom se měli všichni sejít nejpozději v 9.40 hod. před knihkupectvím Neoluxor. Od některých dovyberu to, co mi ještě chybí a přesuneme se na nástupiště. Kdyby někdo opravdu nestíhal a dobíhal, bude pátrat po vlaku R 979, vůz 367. Tam už asi budeme k dohledání. A ještě na závěr - možná nebude od věci přidat dětem s sebou nějakou slabší čepici. Až se budeme večer vracet z bazénu, bude už pravděpodobně chladněji. Děkuji a přeji hezký víkend. L.T.

Domácí úkol z matematiky na 12. 9. 2017

Pracovní sešit z matematiky strana 17 příklad 4 A, strana 19 příklad 11 A.

Děkuji

[Mgr. Rita Tlučhořová]

Na Zžs budou děti potřebovat sešit č. 524, rychlovazač a 10 košilek. Děkuji.

[Mgr. Markéta Štěpánková]

Odhlášení obědů: Hezké pondělní dopoledne, obědy dětí, které příští týden odjíždějí na adaptační kurz, odhlásím hromadně u paní Pospíšilové. Pěkný den. L.T.

[Mgr. Lucie Tancibudková]

Informace k předmětu FYZIKA naleznete zde.

[Bc. Karel Martínek]

ZMĚNA ROZVRHU: V pondělí 11.9. 2017 chlapcům odpadají hodiny TV, budou tedy končit v 11.40 hod.

[Mgr. Lucie Tancibudková]

POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI A KARTIČKA POJIŠŤOVNY: Od všech, kteří pojedou na adaptační kurz, potřebuji platný posudek o zdravotní způsobilosti, který Vám po skončení kurzu vrátím (některé děti budou mít z minulé ŠVP či letního tábora). Kromě toho bych potřebovala kopie aktuálních kartiček zdravotní pojišťovny, a to od těchto dětí: Budíkové, Čonkové, Herverta, Hirley, Holuba, Jarchovské, Karovina, Krtka, Kubalíka, Kubíka,Kůsta, Luňáčkové, Nguyena Le Hoan, Opolského, Šaldy, Taschnera, Vastaga. Děkuji za spolupráci. L.T.

[Mgr. Lucie Tancibudková]

ZMĚNA ROZVRHU: V pátek 8. 9. 2017 odpadá hodina dějepisu, vyučování VI. třídy končí po páté hodině, tedy ve 12.40 hod. L.T.

[Mgr. Lucie Tancibudková]

Vážení rodiče, včera jsme úspěšně zahájili nový školní rok 2017/2018. Vaše děti postoupily na druhý stupeň a čeká je plno změn. Doufám, že jim společně pomůžeme vše zvládnout.A protože se s mnohými z Vás osobně neznám, bylo by dobré, abychom se potkali na některé z třídních schůzek. První se koná již zítra, tedy 6. 9. v 16.40 hod. Jejím hlavním tématem bude adaptační kurz, který se bude konat od 18. 9. do 22. 9., ale ráda bych s Vámi dořešila i několik dalších organizačních věcí. Tomu, kdo se nebude moci dostavit, zašlu rámcový zápis schůzky po dětech. Všechny podstatné informace se budu snažit umísťovat včas na nástěnku - tedy sem - naší třídy. Pěkný večer všem. L. Tancibudková, třídní učitelka.

telefon mobilní:   739 320 776
telefon sborovna: 224 912 830