Přehled akcí: červen 2018

 

Termín

Třídy

Akce

 
1.6.
(Pá)
 

 

 
2.6.
(So)
 

 

 
3.6.
(Ne)
 

 

 
4.6.
(Po)
 

8:00-14:30

4.A, 4.B

Výlet na zámek Loučeň
doprovod třídní učitelky

 
5.6.
(Út)
 

 

 
6.6.
(St)
 

8:00-17:15

2.A, 2.B

Výlet do Srže
doprovod M. Štěpánková, D. Vávrová

9:45-11:45

 

Školení SVI - MČ P2
R. Tlučhořová

17:00-18:00

 

Třídní schůzky budoucí 1. třídy
Y. Svobodová, R. Machálková, J. Procházka, J. Makajová, M. Pospíšilová

 
7.6.
(Čt)
 

 

 

školení - střelec na škole (ZŠ Slovenská)
J. Procházka

 
8.6.
(Pá)
 

 

 
9.6.
(So)
 

 

 
10.6.
(Ne)
 

 

 
11.6.
(Po)
 

 

 
12.6.
(Út)
 

8:00-12:45

1.A, 3.

Výlet - Botanicus
doprovod třídní učitelé

 
13.6.
(St)
 

17:00-18:00

 

Třídní schůzky budoucí přípravné třídy
J. Večeřová, R. Machálková

 
14.6.
(Čt)
 

8:00-10:00

1.A, 1.B

Pasování na rytíře čtení
doprovod J. Kubátová, R. Machálková, J. Procházka

 
15.6.
(Pá)
 

 

 
16.6.
(So)
 

 

 
17.6.
(Ne)
 

 

 
18.6.
(Po)
 

8:15-10:30

4.B

Knihovna Dittrichova - vycházka na Zderaz
doprovod S. Vávrová

12:00-19:00

 

Odhalení mosazných pamětních destiček v místech, kde byla položena těla padlých parašutistů
J.Procházka

 
19.6.
(Út)
 

8:00-11:40

1.B

Návštěva Hasičského sboru Petřiny
doprovod R. Machálková, D. Vávrová

 
20.6.
(St)
 

8:00-12:40

7.A, 7.B

Výlet na Pražský hrad
doprovod M. Fapšo, M. Šnorová

8:00-12:40

2.A

Výlet do Stromovky
doprovod R. Zachová

14:00-15:00

 

Organizační porada - 2. stupeň

 
21.6.
(Čt)
 

8:00-16:00

1.B, 2.B

Výlet do Mirákula
doprovod R. Machálková, M. Štěpánková, D. Vávrová

 
22.6.
(Pá)
 

 

 
23.6.
(So)
 

 

 
24.6.
(Ne)
 

 

 
25.6.
(Po)
 

8:00-11:45

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3., 4.A, 4.B, 5.

Sportovní dopoledne na hřišti Gymnázia Botičská
doprovod třídní učitelky

8:00-12:40

7.B

Výlet do Šárky
doprovod M. Šnorová, J. Vtípilová

10:00-13:00

6., 8., 9.

Hry bez hranic - Riegrovy sady
doprovod třídní učitelé

14:30-16:00

 

Klasifikační porada

 
26.6.
(Út)
 

10:00-11:30

6.

Kino Mat - Planeta Česko
doprovod L. Kundrová, P. Loudová

17:00-19:00

 

Akademie 2018

20:00-22:00

8., 9.

Disco
dohled M. Fapšo, M. Svoboda

 
27.6.
(St)
 

8:00-12:40

8.

Výlet
doprovod M. Fapšo

8:00-13:00

7.A

Koloběžkování
doprovod J. Vtípilová, R. Tlučhořová

8:00-13:30

7.B

Návštěva Zoo Praha
doprovod M. Šnorová

11:00-13:00

9.

Kurz paddleboardingu
doprovod M. Svoboda

 
28.6.
(Čt)
 

8:00-12:40

9.

Návštěva plaveckého bazénu v Podolí
doprovod M. Svoboda

8:00-12:40

7.B

Výlet na Petřín
doprovod M. Šnorová

9:00-11:00

5.

Kurz paddleboardingu
doprovod P. Beránková

11:00-13:00

6.

Kurz paddleboardingu
doprovod L. Tancibudková

 
29.6.
(Pá)
 

8:00- 8:45

 

Rozdávaní vysvědčení

10:00-11:00

 

Závěrečná organizační porada

 
30.6.
(So)
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři