1. A - nástěnka

Vážení rodiče, od pondělí 19. 6. bude za mě učit 2 týdny p. uč. Zimová. Vysvědčení napíši já a pokud to bude možné, budu se snažit 30. 6. přijít. Ale vůbec nevím, jak to bude. Děkuji vám všem za pěknou spolupráci po celý školní rok a dětem přeji hodně úspěchů ve 2. třídě. Přeji všem hezkou dovolenou. :-)

[Mgr. Jitka Kubátová]Prosím poslat 650 Kč na pracovní sešity a školní pomůcky do 2. třídy. Vyúčtování proběhne v září.

[Mgr. Jitka Kubátová]Vážení rodiče, ve středu 14. 6. proběhne v 8 . 30 hod. v Emauzích pasování na Rytíře čtení. Budeme vycházet ze školy v 8. 00 hod. Prosím, aby děti byly svátečněji oblečeny. Pro rodiče pasování bohužel není, protože tam budou 4 třídy dětí a všichni bychom se tam nevešli. Děkujeme za pochopení.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve středu 7. 6. jdeme v 10. 00 hod.do kina MAT na film : Šmoulové : Zapomenutá vesnice. Vstup je 70 Kč.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve středu 7. 6. jsou pohovorové hodiny od 17. 30 hod. Děti budou mít v žákovské knížce vzadu napsané známky, jaké jim vychází z hlavních předmětů. Zakroužkujte mi, prosím v notýsku, kdo se dostavíte. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Děti si budou ústně procvičovat PRVOUKU str. 34, 35, 36. Příští týden bude test. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Dětem rozdáváme na celém 1. stupni knihy z publikace Pierot na prázdninové opakování. Obě knihy můžete zakoupit po 75 Kč nebo vrátit. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Vážení rodiče, ve třídě se opět vyskytly vši. Prosím o podpis v notýsku a o ošetření vlasů dětí. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve čtvrtek 25. 5. jdeme v 10. 00 hod.do knihovny.

[Mgr. Jitka Kubátová]Děti si budou ústně opakovat PRVOUKU na str.28 a 29, příští týden si napíšou toto opakování za 1. pololetí samostatně. Přeji všem hezké volné dny a děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]11. 5. jdeme do divadla U Hasičů na Pohádku o Rumcajsovi. Vstupné 70 Kč.

[Mgr. Jitka Kubátová]9. 5. půjdeme na hřiště ZŠ Botičská na běhání - plnění testu zdatnosti. Budeme se učit 2 hodiny. Děti se sportovně obléknou. 

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve středu do svíčkárny je doporučeno mít s sebou půlku vydlabaného citronu. 

[Mgr. Jitka Kubátová]V úterý na besedě s p. spisovatelem,který je bude pasovat na Rytíře čtení, je možné si zakoupit malou knížku do 50 Kč.

[Mgr. Jitka Kubátová]Děti už nebudou nosit Slabikář, dostanou Čítanku. Ze Slabikáře ještě budou mít domácí úkoly z opisu vět.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve středu 26. 4. jedeme na výlet do svíčkárny. Sraz bude v 7. 40 hod. v šatně. Děti budou mít v batůžku: pláštěnku, svačinu, pití, kapesné libovolné, penál a sáček na zvracení. Prosím dát dětem ráno půlku Kinedrylu, aby se jim nedělalo špatně v autobusu. Návrat je mezi 11. 30 -12. 00. hod. Na poslední hodinu se vrátíme do třídy. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]25. 4. bude fotografování dětí. Společné foto stojí 40 Kč. Samostatné foto stojí 3 kusy po 25 Kč 75 Kč. Peníze prosím posílat až po fotografování. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]18. 4. jdeme do knihovny.

[Mgr. Jitka Kubátová]Připomínám třídní schůzky ve středu 19. 4. v 17. 30 hod.

[Mgr. Jitka Kubátová]Od čtvrtka 13. 4. - 17. 4. jsou velikonoční prázdniny.

[Mgr. Jitka Kubátová]Děti si budou ústně procvičovat v PS z MA str.32, příští týden ji budou psát samostatně jako test. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Prosím o dokončení strany 49 z učebnice AJ. Děkuji.

[Mgr. Markéta Štěpánková]Připomínám, že budou jarní prázdniny od 13. 3. do 17. 3. Všichni si je pěkně užijte a odpočiňte si!

[Mgr. Jitka Kubátová]Vážení rodiče, již nám ve třídě téměř došly kapesníky a bonbony. Prosím, aby děti přinesly 1 balení kapesníků a 1 větší sáček bonbonů nebo 2 malé sáčky. Děkuji. 

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve středu 1. 3. se zúčastníme výukového programu Dřevěná dílna. Děti si svůj výrobek odnesou domů. Prosím poslat 100 Kč.

[Mgr. Jitka Kubátová]Od 20. 2. budeme mít změnu rozvrhu. Konec vyučování se nemění, pouze jsou přeházené některé předměty. Nový rozvrh bude vlepen v žákovské knížce.

[Mgr. Jitka Kubátová]Vzhledem k vysoké nemocnosti a fixní ceně programu Expedice Čtyřlístek musíme vybrat od každého dítěte ještě 10 Kč. Nemocným dětem budou peníze vráceny po nástupu do školy. Děkujeme za pochopení. Tř. učitelky. 

[Mgr. Jitka Kubátová]V úterý 14. 2. budeme mít 2 hodiny tělesné výchovy, budeme plnit testy zdatnosti dětí. Proto je tento týden změněný rozvrh. Anglický jazyk děti budou mít v pátek. Dětem vše včas řeknu.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve středu 8. 3. proběhne na naší škole recitační soutěž Pražské poetické setkání. Děti si vyberou báseň přiměřenou jejich věku a naučí se jí zpaměti. Třídní kolo proběhne v týdnu od 27. 2. a budou vybrány maximálně 3 děti. Děkuji za spolupráci.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve středu 15. 2. proběhne ve škole výukový program Expedice Čtyřlístek. Prosím poslat 55 Kč.

[Mgr. Jitka Kubátová]Děti přinesou zpět vysvědčení nejpozději do 6. 2. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Vážení rodiče, dnes měla většina dětí vzorně připravené výstřižky zdravých potravin na Vv, někteří rodiče si s tím dali zvlášť velkou práci. Chtěla bych všem rodičům poděkovat za pěknou spolupráci.

[Mgr. Jitka Kubátová]V pátek 3. 2. jsou 1 den pololetní prázdniny.

[Mgr. Jitka Kubátová]V úterý 31. 1. se vydává 4. vyučovací hodinu vysvědčení. Děti si na něj přinesou desky. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Prosím poslat 3 Kč na zakoupení papírového talíře na koláž při výtvarné výchově a při pracovních činostech. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Vážení rodiče, ve třídě se opět vyskytly vši. Prosím o důkladné prohlédnutí vlasů dětí. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Na pátek 27. 1. si děti přinesou na Vv a Pč obrázky zdravých potravin. Budeme dělat koláž. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve třídě se vyskytly vši. Prosím všechny rodiče, aby dětem prohlédli a případně ošetřili vlasy. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]11. 1. připomínám pohovorové hodiny od 17. 30 hod. Děti mají ještě zápis v notýsku, prosím zaškrtnout, kdo se chce zúčastnit. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]11. 1. proběhne v naší škole program Tajemná Afrika. Program hradí škola.

[Mgr. Jitka Kubátová]Vážení rodiče, přeji všem krásné Vánoce a jen vše dobré do roku 2017. Těším se na další spolupráci v příštím roce.

[Mgr. Jitka Kubátová]Prosím, aby si děti nosily obaly na 2 sešity a na malý notýsek - pětiminutovky. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]22. 12. budeme mít v 10. 00 hod. vánoční posezení ve třídě. Děti mohou přinést trochu cukroví a dáreček pro kamaráda.

[Mgr. Jitka Kubátová]21. 12. jdeme v 10. 00 hod. do kina MAT na pohádku Anděl páně 2. Vstup je 90 Kč.

[Mgr. Jitka Kubátová]16. 12. proběhne ve třídě krátký ekologický program : Krysáci. Je zdarma.

[Mgr. Jitka Kubátová]14. 12. jdeme po 1. hodině do divadla U Hasičů na pohádku O pejskovi a kočičce - zdarma. Děti si přinesou jen penál , desky a prac.sešit z ČJ. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]V pátek 9. 12. bude provoz šk. družiny zkrácen do 16 hodin. Od středy 7. 12. je z důvodů 100. výročí oslav naší školy uzavřena tělocvična.

[Mgr. Jitka Kubátová]Vážení rodiče, paní Brezniaková nakoupila pěkné dárky pro děti ve třídě k Mikuláši a chci jí za to moc poděkovat. Dokonce rozlišovala dárky pro dívky a kluky. Zaokrouhlená částka na 1 žáka je 40 Kč, prosím poslat po dětech. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve středu si děti normálně vezmou aktovku, budeme se ještě po divadle učit. Budou potřebovat penál, PS z ČJ a MAT. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve čtvrtek jdeme do knihovny na Setkání se živými netopýry. Jako příspěvek na výživu netopýrů prosím poslat 20 Kč. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve středu 30. 11. jdeme do divadla na představení Když je v pekle neděle. Prosím poslat 70 Kč. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Připomínám třídní schůzku ve středu 23. 11. v 17. 30 hod. v naší třídě.

[Mgr. Jitka Kubátová]Přes prázdniny si děti budou číst nahlas a počítat. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]23. 11. navštívíme knihovnu v Dittrichově ulici. Zapojíme se do projektu na podporu čtenářské dovednosti.

[Mgr. Jitka Kubátová]21. 11. proběhne preventivní program POLICIE ČR.

[Mgr. Jitka Kubátová]18. 11. je ředitelské volno.

[Mgr. Jitka Kubátová]15. 11. je projekt Lego. Cena 50 Kč.

[Mgr. Jitka Kubátová]Připomínám podzimní prázdniny od 26. 10. - 30. 10. Děti si budou číst a hbitě procvičovat sčítání a odčítání v oboru do 5. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]V pátek 4. 11. proběhne vánoční fotografování dětí. Pokud budete mít zájem, vyplňte blanket a pošlete. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Na pátek si děti přinesou na Vv několik listů ze stromů. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Prosím rodiče, aby s dětmi obalili sešity, které děti postupně dostávají. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Připomínám, že je nutné s dětmi denně číst. Nyní začínáme číst slabiky, denní procvičování je nutné. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Od příštího týdne začíná ve škole sběr papíru. Pokud můžete přinést papír, svázaný a zvážený, budeme rádi.

[Mgr. Jitka Kubátová]Ve škole se vyskytly vši. Prosím rodiče o každodenní kontrolu vlasů dětí. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]V pondělí 10. 10. proběhne v naší třídě výukový program "Šetřeme vodou". Cena je 40 Kč, prosím peníze poslat do pátku 7. 10. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Vážení rodiče, z organizačních důvodů budou v pátek 30. 9. dvě hodiny anglického jazyka. Takže v úterý 27. 9. bude místo AJ český jazyk a v úterý 4. 10. také. Jiné změny už nebudou. Děkuji. :-)

[Mgr. Jitka Kubátová]Připomínám fotografování dětí v úterý 27. 9.

[Mgr. Jitka Kubátová]Od pondělí 26. 9. je změna rozvrhu. V pondělí děti budou mít vždy jen 4 hodiny, hudební výchova se přesune na středu a budou mít tedy 5 hodin ve středu.

[Mgr. Jitka Kubátová]Fotografování žáků 1. třídy proběhne v úterý 27. 9. a cena souboru fotek je 190 Kč. Peníze budu vybírat až poslední týden v září. Prosím o potvrzení zájmu o fotografování v notýsku. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Dnes si děti vystřihnou číslice do 10. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Připomínám, že písemné domácí úkoly jsou vždy v pondělí, úterý a ve čtvrtek. Číst musí děti každý den.

[Mgr. Jitka Kubátová]Děti musí mít denně ořezané pastelky. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Kdykoliv probereme nové písmenko, prosím rodiče, aby s dětmi písmenka vystřihli a zařadili do desek. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Děti si přinesou ve čtvrtek 8. 9. vystřižená písmenka v deskách A, Á ,a, á, příští týden E, e, O, o. Děkuji.

[Mgr. Jitka Kubátová]Vážení rodiče, vítám vás i vaše děti v novém školním roce. Připomínám několik informací.

1.9. je sraz na hřišti v 8. 05 hod., děti budou mít aktovku. Vyučování končí v 8. 45 hod.

2. 9. je sraz v šatně v 7. 55 hod., děti se přezují, vyučování končí v 9. 45 hod.

5. 9. je konec vyučování v 10. 45 hod.

Od 6. 9. bude vyučování končit vždy v 11.40 hod.

6. 9. proběhne v 17. 00 hod. naše první třídní schůzka.

Těším se na pěknou spolupráci a dětem přeji hodně úspěchů.

[Mgr. Jitka Kubátová]


 

Nahoru

   Adresa

Základní škola a Mateřská škola Praha 2
Resslova 10/308, Praha 2 - 120 00
Zřizovatel: Městská část Praha 2
IČO: 60460318 DIČ: CZ60460318

   Kontakt

telefon kancelář: 224 923 700
telefon mobilní:   739 320 776
telefon sborovna: 224 912 830
telefon jídelna:  224 915 557

   E-mail

kancelář zš: info@zsressl.cz
ředitel zš: reditel@zsressl.cz
web administrace: admin@zsressl.cz
školní jidelna: jidelna@zsressl.cz