ADAPTAČNÍ KURZ HAVLÍČKŮV BROD

obr Letošní adaptační kurz 6. třídy proběhl opět na Vysočině.

Díky spolupráci naší školy se ZŠ Wolkerova v Havlíčkově Brodě jsme mohli zajistit ubytování v prostorách tělocvičny školy. V místní jídelně jsme měli zajištěny snídaně a obědy. Náplň kurzu byla především sportovní, neboť jsme se snažili využít všech výhod, které po stránce sportovního vybavení havlíčkobrodská škola nabízí. Děti prošly všestrannou atletickou průpravou, která byla prokládána míčovými hrami, florbalem a softbalem.

Každý večer jsme v rámci relaxace po celodenní námaze chodili do místního krytého bazénu. Ve středu jsme pod vedením zkušeného instruktora vyzkoušeli lezení s jištěním na lezecké stěně v jedné z tělocvičen. Na čtvrtek byl naplánován celodenní výlet do údolí řeky Doubravy. Počasí nám přálo, proto jsme se vydali vlakem do Chotěboře, odkud jsme podél Doubravy došli až do Bílku a odtud jsme se vrátili vlakem zpět do Havlíčkova Brodu.

Za perfektní organizaci a průběh akce by celá 6. třída a její třídní učitelka chtěla poděkovat Mgr. Petře Beránkové, která byla vedoucí kurzu.

Mgr. L. Tancibudková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Adresa

Základní škola a Mateřská škola Praha 2
Resslova 10/308, Praha 2 - 120 00
Zřizovatel: Městská část Praha 2
IČO: 60460318 DIČ: CZ60460318

   Kontakt

telefon kancelář: 234 129 113
telefon družina: 234 129 131
telefon jídelna: 224 915 557

   E-mail

kancelář zš: info@zsressl.cz
ředitel zš: reditel@zsressl.cz
web administrace: admin@zsressl.cz
školní jidelna: jidelna@zsressl.cz